Skup złomu Lublin

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jeżeli chodzi o skup złomu Lublin. Dbamy o to, aby niepotrzebne przedmioty trafiały w miejsca, gdzie mogą zostać ponownie wykorzystane lub przetopione. Tym samym nie zaśmiecają środowiska, które już i tak jest mocno skażone. Naszą działalność opieramy na najwyższych standardach ekologicznych. Staramy się, aby jak największa ilość materiałów została ponownie wykorzystana.

skup złomu Lublin

Rozpoczynając współpracę z naszym skupem złomu, zyskują Państwo:

  • pewność, że złom Lublin trafi w bezpieczne miejsce, gdzie zostanie poddany ponownej obróbce
  • możliwość pozbycia się zalegających w warsztatach i garażach śmieci
  • możliwość pozbycia się uszkodzonych narzędzi i niepotrzebnych elementów metalowych
  • możliwość zarobku. Oferujemy konkurencyjne ceny złomu Lublin

Prowadzimy zarówno hurtowy, jak i detaliczny skup złomu Lublin.

Skup puszek aluminiowych, złomu stalowego i metali kolorowych

Prowadzimy skup miedzi Lublin, a także innych metali kolorowych takich, jak mosiądz oraz aluminium. Wszelkiego rodzaju metale są cennym surowcem na rynku wtórnym. Dotyczy to również puszek aluminiowych, które coraz więcej osób zbiera i oddaje do naszego punktu.

Nasz skup złomu Lublin przyjmuje wspomniane puszki aluminiowe, ale także metale kolorowe i złom stalowy. Dajemy za nie uczciwą cenę. Z naszą pomocą zarobią Państwo dodatkowe pieniądze i pozbędą się ze swojego domu niepotrzebnych rzeczy.

Ogólne zasady współpracy

 • Skupujemy wyłącznie złom Lublin pochodzący z legalnych źródeł.
 • Odpady muszą być pozbawione niebezpiecznych zanieczyszczeń.
 • Skupujemy wyłącznie złom nadający się do przetworzenia lub przetopienia.
 • Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, firmami oraz instytucjami. Dla Klientów, którzy zgromadzili ok. 500 kg złomu lub więcej i mieszkają w Lublinie (lub okolicznych miejscowościach), oferujemy kontenery, do których odpady można zapakować. Następnie odbieramy je. Nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną wycenę. Nasz cennik złomu Lublin jest stale aktualizowany wraz ze zmieniającą się sytuacją rynkową.