EKO PUNKT – skup złomu Lublin

Jeżeli na Państwa terenie zalegają duże ilości złomu i psują odbiór okolicy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy skup złomu Lublin zgodnie z najwyższymi standardami ekologicznymi. Skupujemy różne rodzaje metali, puszki aluminiowe i wiele innych.

Jesteśmy uczciwym partnerem biznesowym

Od początku działalności staramy się oferować konkurencyjne oraz atrakcyjne ceny złomu Lublin. Jak do tej pory udaje nam się to perfekcyjnie. Cennik złomu Lublin aktualizujemy regularnie, reagując na sytuację rynkową. Płacą Państwo dokładnie tyle, ile złom Lublin w danym momencie kosztuje. W przypadku dużych ilości, jest możliwość ustalenia indywidualnej wyceny, z korzyścią dla Państwa.

Troska o środowisko jest dla nas bardzo ważna

Świadomość społeczeństwa z każdym rokiem wzrasta. Wiele osób chce we właściwy sposób pozbyć się zepsutych, starych sprzętów oraz odpadów metalowych. Coraz więcej osób decyduje się, aby nawiązać współpracę ze skupem złomu. Jest to najlepsza droga, ponieważ przestrzegamy standardów i chronimy środowisko przed skażeniem. Pozyskiwane materiały poddajemy recyclingowi i ponownemu wykorzystaniu.

skup złomu Lublin cennik

EKO PUNKT – podstawowe informacje o naszej działalności

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym obrotem złomem stalowym i żeliwnym, metalami kolorowymi oraz puszkami aluminiowymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość usług.

Na początku działalności przyjęliśmy procedury rzetelnej oceny jakościowej i ilościowej, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających Klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny złomu Lublin, zgodne z aktualną sytuacją rynkową. Złom Lublin mogą Państwo u nas sprzedać na bardzo korzystnych warunkach.

cennik złomu Lublin

Wycena złomu

Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku bardzo dużych ilości. Jeżeli zgromadzony materiał ma powyżej 500 kg, dostarczamy kontener, do którego można załadować złom. Jest to usługa nieodpłatna dla Klientów z Lublina. Dla Pozostałych Państwa przygotowaliśmy indywidualną ofertę.

Gwarantujemy:

  • profesjonalną i szybką obsługę,
  • konkurencyjny cennik złomu Lublin
  • współpracę z firmami, instytucjami oraz osobami prywatnymi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.