Cennik złomu Lublin

Aktualne ceny złomu znajdują się poniżej

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usług sprawdzonego miejsca, oferującego konkurencyjne ceny złomu Lublin, jesteście w odpowiednim miejscu. EKO PUNKT to uczciwy partner biznesowy oferujący za złom aktualne ceny, zgodne z sytuacją rynkową. Cennik złomu Lublin jest nieustannie aktualizowany. Pozwala nam to tworzyć wyceny korzystne dla Klientów.

Formę płatności dostosowujemy do oczekiwań Klientów. Może to być gotówka lub przelew, jak Państwo wolą.

Zapewniamy, że odkupiony od Państwa złom zostanie przetworzony lub przetopiony, a następnie ponownie wykorzystany. Trzymamy się wysokich standardów, jeżeli chodzi o kwestie ekologiczne. Zależy nam na jak najlepszej ochronie środowiska, dlatego cieszymy się, że mają Państwo świadomość, jak wiele szkód może wywołać zalegający w nieodpowiednich miejscach złom Lublin.

Skup złomu i metali kolorowych

CENNIK 20.04.2024
Miedź milbera – 34,00 zł
Miedź świecąca/cienka – 32,00 zł
Miedź kawałek – 30,00 zł
Miedź niesort – 29,50 zł
Mosiądz żółty – 20,50 zł
Mosiądz pobiał – 18,50 zł
Aluminium sektor/linka – 7,50 zł
Stal nierdzewna-kwasówka – 4,50 zł
Ołów – 5,00 zł
Aluminium felga, czysta – 8,00 zł
Aluminium – 4,50 zł
Złom stalowy
Żeliwo – 1,00 zł
Złom stalowy gruby – 1,00 zł
Złom stalowy blacha – 0,90 zł

Przy dużych ilościach ZŁOMU podstawiamy kontener w cenie.

Atrakcyjne ceny złomu Lublin

Jako jedna z najlepszych firm w branży skupu i odzysku złomu, możemy zaproponować konkurencyjne ceny złomu Lublin. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, instytucjami, jak i przedsiębiorcami. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam świadczyć kompleksowy zakres usług. Zapewniamy partnerskie warunki współpracy, a także mamy najlepszy cennik złomu Lublin.

Klienci, którzy już zdecydowali się podjąć z nami współpracę, są bardzo zadowoleni z uczciwości, rzetelności oraz terminowości, jakie zapewniamy. Nasz skup złomu Lublin jest gwarantem najwyższej jakości usług. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów.