Kontakt

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego skupu złomu działającego w Lublinie. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Złom Lublin odkupujemy na korzystnych warunkach, w bardzo dobrych cenach. Cennik złomu Lublin jest stale aktualizowany, wraz ze zmieniającą się sytuacją rynkową. Dzięki temu klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, jak i instytucjom możemy zagwarantować najlepsze warunki współpracy, szybką realizację i bezproblemowy odbiór złomu.

Skupujemy każde ilości różnego typu metali, także kolorowych oraz puszek aluminiowych. Współpracujemy z Klientami z Lublina, okolicznych miejscowości, jak i z innych regionów. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług, zachęcamy do kontaktu.

skup złomu Lublin
Eko Punkt
ul. Środkowa 6 (boczna Narutowicza)
20-015 Lublin

Godziny pracy
Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00
Sobota: 8:00-14:00

Telefon: +48 602 210 121
E-mail: ekopunktlublin@gmail.com

Napisz do nas


    Lokalizacja naszego punktu

    Usuń zalegający złom z naszą pomocą

    Nawiązując kontakt z naszą firmą, mogą Państwo pozbyć się zalegającego w garażach, warsztatach oraz innych miejscach złomu, jak i puszek aluminiowych. Zaproponujemy kompleksowe wsparcie w odbiorze zgromadzonych materiałów. Pod wskazany adres dostarczymy kontener, do którego można zapakować złom Lublin. Co ważne, usługa wliczona jest w cenę złomu dla Klientów z Lublina i okolicznych miejscowości.

    Wszystkie usługi w naszej firmie są realizowane przez doświadczonych, kompetentnych pracowników. Odbywają się w sposób precyzyjny, bezpieczny oraz terminowy. U nas liczy się jakość i szybkość usługi.

    Zapewniamy, że złom Lublin trafi do bezpiecznych miejsc, gdzie zostanie poddany recyclingowi lub przetopieniu, a następnie ponownemu wykorzystaniu.